Gündem

11 Askerimiz Corona Virüsüne Mi Yakalandı? Valilikten Açıklama Geldi

Bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada 11 askerimizin corona virüsüne yakalandığı ifade edilmişti. Bunun üzerine Hakkari Valiliği tarafından açıklama yapıldı.

Bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada 11 askerimizin corona virüsüne yakalandığı iddia edilmişti. Bunun üzerine Hakkari Valiliği tarafından bir açıklama yapılarak iddiaların asılsız olduğu ifade edildi.

Hakkari Valiliği tarafından yapılan açıklamada 11 askerimizin corona virüsüne yakalandığı iddialarının asılsız olduğu belirtildi.

VALİLİKTEN YAPILAN AÇIKLAMA

Konu ile ilgili olarak Hakkari Valiliği tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“İlimiz Yüksekova ilçesinde ‘200 askerin bulunduğu bir bölükte 11 askerin koronavirüse yakalandığı ve askerlerimizin aynı koğuşta dip dibe yattığı’ şeklindeki haberler tamamen asılsız olup gerçeği yansıtmamaktadır.

Askerlerimizin toplu olarak kaldığı yerlerde sayı azaltılarak temin edilen yurt ve otellere yerleştirilmişlerdir. Ülkemizde hızla yayılan koronavirüse karşı ilimiz genelinde devam eden süreç ile ilgili gerekli tedbirler alınmıştır.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir