İşkur İş İlanları

18 ilde bekçi alımları başladı! Başvuru ekranı için tıklayınız

Özel şirketlerde yada kamu kurumlarında bekçi olarak çalışmak isteyen vatandaşlara güzel haber İŞKUR’dan geldi. İŞKUR üzerinden 18 il için bekçi alım ilanı yayınlandı.

Corona virüsü salgını sonrası istihdamın nasıl olacağı merak edilirken, İŞKUR bekçi olmak isteyenleri müjdeyi verdi. Türkiye İş Kurumu resmi sitesi üzerinde 18 il için bekçi alım ilanı yayınlandı.Verilen ilanlarda şirketlere göre en az ilkokul ve lise diploması isteniyor. Başvuruları başlayan ilanlara adaylar haberimizin altında verilen link’e tıklayarak ulaşabilirler. Peki, özel şirketlerde bekçi olarak çalışmak için genel başvuru şartları nelerdir? İŞKUR üzerinden hangi şehirler için alım yapılacak?

Hangi iller için alım yapılacak?

Kocaeli, İstanbul, Ankara, Edirne, Aksaray, Balıkesir, Mersin, Afyonkarahisar, Manisa, Bursa, Hatay, Tekirdağ, Yalova, Denizli, Isparta, Düzce, Kırklareli, Antalya

BEKÇİ İLANLARI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

18 yaşını tamamlamış olmak

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin bitmiş olması

Adli Sicil ve Adli Arşiv kaydının olmaması

Vardiyalı çalışmaya uygun

Çalışmasını engelleyecek herhangi bir rahatsızlığının olmaması

En az ilköğretim mezunu olmak (İlanlara göre farklılık gösterebilir)

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

18 ilde yapılacak olan bekçi alımının başvuruları İŞKUR üzerinden online olarak yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyen adayların İŞKUR’a kayıt olması ve işsiz olarak gözükmesi gerekmektedir. İŞKUR’a üye olduktan sonra 18 il için yayımlanan bekçi ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.


İLANLARA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler