Personel Alımı

195 bin TL maaşla temizlik görevlisi aranıyor! Başvurular 1 Ocak’a kadar devam edecek

İngiltere Kraliyet Ailesi temizlik görevlisi için personel alım ilanı yayınladı. Kadroya alınacak olan personele başlangıç maaşı olarak 19 bin 140 pound yani 195 bin 400 lira ödeme yapılacak. Türkiye’den de başvuruların yapılabildiği ilana başvurular 1 Ocak tarihine kadar devam edecek.

İngiltere Kraliyet Ailesi’nin resmi internet sitesinden temizlik görevlisi personeli kadrosu için ilan yayınlandı. Söz konusu ilanda, “Hizmet sektöründe kariyer yapmak isteyenler için kendilerini geliştirebilecekleri bir iş. Bizim profesyonel ekibimize katılarak temizlik ve bakım konusunda uzmanlaşabilirsiniz. Her zaman en üst standartları hedefleyerek işi öğrenebilir ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Misafirleri ağırlamak da dahil olmak üzere özel etkinliklerde de destek olacaksınız. Daha önce benzer iş deneyimleri varsa iyi olur fakat deneyim zorunlu değildir” ifadeleri kullanıldı.

İşin şartları nelerdir?

Daily Mirror Gazetesi ilan hakkında detayları okuyucuları ile paylaştı. Buna göre, alınacak olan personel Kraliçe’nin Buckingham Sarayı’nda ve kraliyet ailesinin diğer mülklerinde görevlendirilecek. 19 bin 140 pound yani 195 bin 400 lira maaş alacak olan personel haftada 5 gün çalışacak ve yılda 33 gün izin hakkı olacak. Temizlik personelinin yemeği saray tarafından karşılanacak. Türkiye’den vatandaşlar da işe başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

İlgili Makaleler