Gündem

2 Ay Sadece Yatacak Personel Aranıyor ! 100 Bin Lira Ödeme Yapılacak

Avrupa Uzay Ajansı (ESA) tarafından dikkat çeken bir ilan yayımlandı. Bu ilan kapsamında 2 ay boyunca sadece yatacak gönüllüler aranıyor. Ayrıca katılımcılara 100 bin lira ödeme yapılacağı da ifade edildi.

Uzay yolculuklarının insan üzerine etkilerini araştıran Avrupa Uzay Ajansı (ESA) tarafından bir ilan yayımlandı. Bu ilan kapsamında 2 ay boyunca sadece yatacak personeller aranıyor. Bu bağlamda 100 bin lira ödeme yapılacağı da ifade edildi.

2 AY YATACAK PERSONEL ARANIYOR

Uzay ajansı bu projeye dahil olanlara 12.500 sterlin (Yaklaşık100 bin Lira) ödeme yapacak. Bu proje kapsamında uzay ajansı bir dizi denemeye imza atmaya hazırlanıyor.

ESA, 2 ay boyunca yatacak 48 gönüllü aradığını duyurdu. ESA bu sayede günlerce hareketsiz kalacak olan astronotların vücudunda yaşanan değişimleri önceden saptamayı umuyor.

Yatacak Personellere 100 Bin Lira Ödenecek
Yatacak Personeller Aranıyor 

İngiliz Daily Mail gazetesinin aktardıklarına göre proje kapsamında 100 bin lira ödeme yapılacak. Fransa merkezli Medes kliniği ile iş birliği yapan ESA, gönüllülerin tuvalet ihtiyacı için bile yerlerinden kalkmalarına izin vermeyecek.

Söz konusu alımlar hakkında yeni gelişmeler oldukça sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden okuyucularımızı anlık olarak haberdar edeceğiz.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir