Kamu Haberleri

2 Bin 153 Kişi İşe Alınacak ! Bakanlık Başvuru Tarihlerini Duyurdu

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli sözleşmeli personel alımı hakkında çok önemli açıklamalarda bulunarak başvuru tarihlerini belirtti. Bu kapsamında Bakanlık bünyesinde 2 bin 153 kişi işe alınacak.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Bakanlık bünyesinde yapılacak olan personel alımı hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Bundan önce yaptığı açıklamalarında 2 bin 153 kişinin işe alınacağını ifade eden Bakan Pakdemirli bu açıklamasında personel alımı için başvuru tarihlerini belirtti.

BAŞVURULAR 15 MAYIS’TA BAŞLIYOR

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin açıklamalarına göre 2 bin 153 personel alımı için başvurular 15 Mayıs 2020 tarihinde başlayacak ve 22 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecektir.

Bakan Pakdemirli açıklamalarında yaptığı açıklamalarında atama müjdesini vererek 2 bin 153 kişinin işe alınacağını duyurmuştu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli açıklamalarında atamaların Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile yapılacağını vurgulamıştı.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli

BAKAN PAKDEMİRLİ’NİN AÇIKLAMALARI

Konu ile ilgili olarak Bakan Pakdemirli’nin açıklamaları şöyle olmuştu:

“Genç kardeşlerimin merakla beklediği bir atama müjdesi… 2 bin 153 kadrodan oluşan personel alım yerleştirmesini 15-22 Mayıs 2020 tarihlerinde ÖSYM üzerinden yapıyoruz”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler