İşkur İş İlanları

2 İlde en az lise mezunu sayaç okuma personelleri alınacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden sayaç okuma personeli alımları yapılacak. Alımlar Muğla ve İzmir illeri için gerçekleştirilecek. İŞKUR üzerinden verilen ilanlarda başvuruda bulunacak olan adayların en az lise mezunu olması gerektiği bildirildi.

2020 yılında iş sahibi olmak isteyen vatandaşlar için İŞKUR üzerinden personel alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Kamu ve özel kurumların personel ihtiyaçları için çeşitli ilanlar yayınlanıyor. Bu kapsamda iki il için toplamda 28 sayaç okuma personeli alımı yapılacağı öğrenildi. Elektrik sayaç okuma personeli için verilen ilanlarda adayların en az lise mezunu olması gerektiği belirtildi. İlanda bulunan başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden online olarak yapabilirler.

YILES ENERJİ ELEKTRİK TARIM GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (20 kişi)

SRC SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP ,MUĞLA VE İLÇELERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE SAYAÇ OKUMA ELEMANI ALINACAKTIR.ELEKTRİK USTALIK VE KALFALIK BELGESİ OLANLAR VEYA İLGİLİ MESLEK LİSELERİNDEN MEZUN SAYAÇ OKUMA ELEMANI ALINACAKTIR.

BULUŞ ENERJİ LİMİTED ŞİRKETİ (5 kişi)

Firmamızda istihdam etmek üzere; ELETKRİK ,ELEKTRONİK bölümlerinden mezun, deneyimli, deneyimsiz ,18 -35 yaş arası Sayaç Okuma Elemanı aranmaktadır.

YILES ENERJİ ELEKTRİK TARIM GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (3 kişi)

MUĞLA MİLAS İLÇESİNDE SAYAÇ OKUMA İŞLERİNDE ÇALIŞACAK ELEMANLAR ALINACAKTIR,MESLEK LİSELERİNİN ELEKTRİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN VEYA ELEKTRİK USTALIK-KALFALIK BELGELERİ OLAN KİŞİLER BAŞVURU YAPSIN.

İLANLARI GÖRMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler