Kamu HaberleriPersonel Alımı

2 Şehir İçin Bekçi Alım İlanı Yayımlandı ! İşte Başvuru Şartları ve Şekli

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile 2 şehirde belediyeler bünyesine bekçi alımı için ilan yayımlandı. Yayımlanan ilan kapsamında aranan şartlar ve başvuru şeklini haberimizde okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile 2 şehirdeki belediyelere bekçi alımı için ilan yayımlandı. Bu ilan kapsamında en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacağı ifade edilerek Çerkezköy Belediyesi ve Kestel Belediyesi bünyesinde alım yapılacak.

İLANIN DETAYLARI

Çerkezköy Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda zabıta müdürlüğü bünyesinde bekçi alımı yapılacağı ifade edildi. İlanda en az ilkokul mezunu alım yapılacağı ifade edildi. Ayrıca söz konusu ilana başvurular 27 Şubat’a kadar devam edecektir.

Bekçi alımına ilişkin adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

– Sadece erkek adaylar başvurabilir.

– Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak

– Affa uğramış ola bile devletin güvenliğine karşı suçlardan , anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak,

– Askerlik ile ilişkisi bulunmamak

– Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak

– Çerkezköy İlçe sınırları içinde ikamet etmek.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana başvurular cerkezkoy_beld_as@hotmail.com adresine CV gönderilmesi sureti ile gerçekleştirilecektir.

İlanın detayları şöyle:

Çerkezköy Belediyesi Bekçi Alımı
Çerkezköy Belediyesi Bekçi Alımı

KESTEL BELEDİYESİ BEKÇİ ALIMI

Kestel Belediye Başkanlığı tarafından da bir ilan yayımlanarak bekçi alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular ise 23 Şubat’a kadar devam edecektir.

Kestel Belediyesi ilanı şöyle:

Kestel Belediyesi Bekçi Alımı
Kestel Belediyesi Bekçi Alımı

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir