İşkur İş İlanları

2020 yılında 14 ilde en az ilköğretim mezunu bekçi alımı yapılacak! Nasıl başvuru yapılır?

Özel firmalar tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 14 ilde bekçi alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden yayınlanan bekçi alım ilanlarına başvurmak isteyen adayların en az ilköğretim diplomasına sahip olması gerekiyor. Bekçi olmak isteyen adaylar firmalara nasıl başvuru yapması gerektiğini haberimizden öğrenebilir.

Türkiye İş Kurumu bekçi olmak isteyenler için özel firmaların ilanlarını yayınladı. 14 il için yayınlanan ilanlara toplamda 27 bekçi alınacak. Devlet bekçi alımlarını merakla bekleyen adaylar özel firmaların ilanlarını da değerlendirebilirler. Firmalar bekçi olarak istihdam edeceği personeller için bazı şartlar da belirlediler. En az ilkokul mezunu olma şartını sağlayan adaylar, firmaların adaylar için belirlediği diğer özelliklere sahip olmaları halinde başvurularını yapabilirler.

Hangi iller için alım olacak?

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Sakarya, Trabzon, Uşak, Konya, Tekirdağ, Muğla, Bilecik, Sivas, Antalya illeri için firmalar ilanlarını yayınladılar.

Başvuru şartları neler?

T.C. Vatandaşı olmak,

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımaları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

Özel firmalara bekçi olarak başvurmak isteyen adayların İŞKUR’a üye olmaları ve TC kimlik numaraları ve şifreleriyle giriş yapmaları gerekiyor. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara firmaların belirttiği şekilde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bekçi alım ilanlarına başvurmak için tıklayınız.

Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir