Gündem

21 yaşındaki genç futbolcu corona virüsü yüzünden öldü!

Birçok ülkede çok sayıda insanın ölmesine neden olan corona virüsü, bu kez futbol camiasından can aldı. Lösemi hastası 21 yaşındaki Francisco Garcia’nın corona virüsü yüzünden hayatını kaybettiği öğrenildi.

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından ‘pandemi’ ilan edilen corona virüsü yüzünden hayatını kaybedenlerin sayısında artış yaşanmaya devam ediyor. Birçok ülkeden ünlü isme ve siyasetçiye de bulaştığı öğrenilen ölümcül virüs, futbol camiasından önemli bir ismin hayatını kaybetmesine neden oldu.

Ekip arkadaşları açıklama yaptı

Yaşlı hastaların risk grubunda olduğu söylenen virüs yüzünden 21 yaşındaki futbol antrenörü Francisco Garcia’nın virüs hayatını kaybetti. İspanya’nın Malaga şehri takımlarından Atletico Portada Alta’nın futbol antrenörü Garcia’nın aynı zamanda lösemi hastası olduğu öğrenildi.

Malaga ekibinde çalışmalara başlayan antrenör için kulüpten, “Hayatını kaybeden koçumuz Francisco Garcia’nın ailesine, arkadaşlarına ve yakın arkadaşlarına en derin taziyelerimizi iletiyoruz. Sensiz ne yapacağız Francis? Şüphesiz seni sonsuza kadar unutmayacağız” açıklaması yapıldı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir