Personel Alımı

226 sekreter alımı için başvurular başladı! En az ilkokul mezunları başvurabilir

İş arayan pek çok vatandaş internet üzerinden sekreter alım ilanlarını araştırıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sekreter olarak çalışmak isteyenlere müjdeyi verdi. İŞKUR tarafından farklı şehirlerde ve şirketlerde görevlendirmek üzere, 226 sekreter alım ilanı yayınlandı. İlanlara başvuruda bulunmak isteyenler için detaylar haberimizde…

Türkiye’de sekreterlik tercih edilen meslekler arasında yer alıyor. Özel şirketler sekreter ihtiyaçlarını karşılamak için İŞKUR üzerinden personel ilanları veriyorlar. İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde görevlendirilmek üzere 226 sekreter alımı yapılacak. Kadrolara göre değişse de en az ilkokul mezunu olan vatandaşlar, şirketlere başvuruda bulunabilecekler. Her şirket sekreter kadrosu için özel başvuru koşulları belirlese de genel başvuru şartları aşağıdaki gibidir.

Sekreter İlanları Genel Başvuru Şartları

İlanlara başvuru yapacak olan adayların pozisyonlara göre belirlenen özel şartlara haiz olmaları gerekiyor. Ancak adayların genel şartlara da haiz olması gerekiyor. İşte adaylarda aranan genel şartlar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye İş Kurumu ‘na kayıtlı olmak,

Büro içindeki araç ve gereçleri kullanabilecek,

Telefondan randevuları ayarlayabilecek , planlayabilecek.

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak.

Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,

Diksiyonu düzgün dış görünüşüne özen gösteren

Bilgisayar Kullanmayı Ve Ofis Programları (WORD, EXCEL BİLEN )

Başvuru Detayları

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanların bulunduğu sayfaya yönlendirilecek ve burada CTRL+F ile arama yapıp SEKRETER yazarak ilanların detaylarına ulaşabilirler.

İLANLARA BAŞVURULAR İÇİN TIKLAYINIZ. 

İlgili Makaleler