Kamu HaberleriPersonel Alımı

262 Personel Alımı Başladı! 6 Kurum İş İlanı Yayınladı! Şartları Nelerdir?

İş arayan vatandaşlar her gün iş ilanlarını araştırmaya devam ederken 6 önemli kurum personel alım ilanı yayınladı. Tarım Bakanlığı, ÖSYM, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Kayseri Melikgazi Belediyesi gibi bir çok kurumun genel şartları ve son başvuru tarihi iş arayan vatandaşları sevindirdi. Personel alımı yapacak 6 kurum…

  • Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi sözleşmeli 4 personel alacak

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi sözleşmeli 4 personel alacak. Son başvuru tarihi 5 ekim 2021

  • Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli 3 bilişim personeli alacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli 3 bilişim personeli alacak. Son başvuru tarihi 6 ekim 2021

  • Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığında (ÖSYM) Genel İdare Hizmetleri sınıfından 8 inci dereceli kadroya atanmak üzere toplam 3 (Üç) Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Uzman Yardımcısı alınacaktır. Son başvuru tarihi 4 ekim 2021

  • Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS ‘siz 118 işçi alacak

Tarım ve Orman Bakanlığından: Bakanlığımıza ekli listede belirtilen birimlerde istihdam edilmek üzere, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 4857 sayılı İş Kanununa tabi belirsiz süreli iş sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere işçi alımı yapılacaktır.

1) Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak 20.09.2021 – 24/09/2021 tarihleri arasında yapılacaktır (şahsen, posta veya e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir)

2) Her bir aday, İŞKUR’un internet sitesinde yayımlanan listedeki işyerlerinden sadece bir iş yeri ve meslek dalı için başvuru yapabilecektir.

  • Kayseri Melikgazi Belediyesi 110 İşçi Alacak

Kayseri Melikgazi Belediyesi 110 İşçi Alacak. Son başvuru tarihi 22 eylül 2021

  • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı sözleşmeli 12 personel alacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, sözleşmeli 12 personel alacak. Son başvuru tarihi 11 ekim 2021

İlgili Makaleler