Ekonomi

31 Ağustos’a Kadar Akaryakıt Alışverişlerinizi Shell’den Yapın; Alışveriş Yapana Tam 2 Bin TL’lik Akaryakıt Hediye Edilecek! Hediye Akaryakıt Kazanmak İçin…

Akaryakıt ve otogaza arka arkaya gelen zamlar sadece bankaları değil, benzin istasyonlarını da çeşitli kampanyalar düzenlemek zorunda bıraktı. Müşterilerine daha karlı bir hizmet verebilmek için harekete geçen benzin istasyonlarından biri olan Shell ise, 2 bin TL değerinde akaryakıt alışverişi hediye etmek için harekete geçti.

Müşterilerine düzenlediği kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen Shell, geçtiğimiz gün tam 1.000 müşterisine 2 biner TL’lik akaryakıt alışverişi hediye edeceğini açıkladı. 31 Ağustos 2022 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Shell, toplamda hediye edilecek olan akaryakıt miktarının 2 milyon TL olduğunu duyurdu.

31 Ağustos 2 Bin TL Akaryakıt Hediyesi Fırsatı İçin Son Gün

Dönem dönem Shell ClubSmart üyeleri için kampanyalar hazırlayan Shell, bu kampanyalarına bir yenisini daha eklediğini geçtiğimiz gün duyurmuş bulunuyor. Kampanyasını 1 Haziran 2022 tarihi itibariyle başlatmış olan Shell, 31 Ağustos’ kadar Shell Akaryakıt İstasyonları’ndan tek seferde 150 TL ve katları şeklinde yapılacak olan Shell akaryakıt veya otogaz alımı yapanlara 2 bin TL değerinde 200.000 Smart Puan kazanma fırsatı sunuyor. Bu sayede akaryakıtlarının 2 bin TL’sini bedava getirme fırsatı yakalayan Shell ClubSmart üyeleri kampanya kapsamında oluşturulmuş olan çekilişi katılma hakkına her 150 TL’lik akaryakıt alışverişinde sahip oluyor. 31 Ağustos 2022 tarihi saat 23.59’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında çekiliş hakkı elde edebilmek için bir kez onay vermek yetiyor. Onay vermek için Shell ClubSmart üyelerinin yapması gereken ise, KATIL boşluk Shell ClubSmart kart numarasını yazıp 2313 numaralı kısa mesaj hattına SMS göndermek oluyor.

Shell Kampanya İçin 2 Milyon TL Bütçe Ayırdı

SMS ile kampanyaya katılım sağlayabilen Shell ClubSmart üyeleri aynı zamanda www.shell.com.tr’a girip çekilişe katılım onay formunu doldurarak da kampanyadan yararlanabiliyor. Her 150 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanacak olan Shell ClubSmart üyeleri, 2 bin TL değerinde akaryakıtı kazanıp kazanmadığını 10 Ekim 2022 tarihinde yayınlanacak olan Takvim Gazetesi Türkiye baskısından öğrenebiliyor. Kampanya kapsamında tam 1.000 Shell ClubSmart üyesine 2 bin TL değerinde akaryakıt hediye edecek ola Shell, bu kampanya için toplamda 2 milyon TL değerinde akaryakıt hediyesi veriyor.

İlgili Makaleler