Kamu HaberleriPersonel Alımı

32 İlde Personel Alımı Başladı! Hangi İllerde Yapılacak? Şartları Nelerdir?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR, iş arayan vatandaşlar için 32 ilde personel alımı yapılacağını duyurdu. Türkiye İş Kurumunda yayımlanan ilanlara göre “İstanbul, Antalya, Ankara, Burdur, Amasya, Kırıkkale, Kocaeli, Kayseri, Eskişehir, Sinop, Çanakkale, İzmir, Erzurum, Çorum, Balıkesir, Osmaniye, Kastamonu, Tekirdağ, Denizli, Tokat, Bursa, Afyonkarahisar, Yalova, Adana, Düzce, Gaziantep, Konya, Manisa, Rize, Muğla ve Samsun” illerinde bekçi alımı yapılacağın ifade etti. Başvurular nereden yapılacak? Son başvuru tarihi ne zaman?

Başvuru Detayları

Toplam 32 şehirde bekçi alımı yapılacak ve başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılacak. Tüm bunların yanı sıra başvuruların başladığı bildirildi.

İŞKUR’un açık iş ilanları sayfasında yeni bekçi alım ilanları yayınlandı ve bu ilanlara göre 32 ilde 78 farklı kuruma en az ilköğretim ve lise mezunu öğrenim düzeylerinden toplam 129 bekçi alımı yapılacağı ifade edildi.

Her bir ilanın son başvuru tarihi değişiyor ancak başvurular 17 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecek. Aşağıdaki link üzerinden ilanları görüntüleyebilir başvuru yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler