Gündem

33 yaşında virüsten hayatını kaybeden Dilek Tahtalı’dan özlem dolu sözler

Koronavirüs sebebiyle hayata gözlerini yuman 33 yaşındaki Dilek Tahtalı'nın vefatından çok kısa bir süre önce çekildiği söylenen bir videoda "Sizi çok seviyorum, annecim seni çok özledim." dediği görüldü.

33 yaşındaki Dilek Tahtalı, özel bir hastanenin kayıt bölümünde çalışıyordu. Koronavirüs semptomlarından yüksek ateş ve halsizlik yaşayan Tahtalı’nın tedavisine Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde başlandı. Durumu gittikçe ağırlaşan genç kadın, bütün müdahalelere rağmen geçen gün hayata gözlerini yumdu.

CHP 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal’ın yeğeni olan Dilek Tahtalı’nın vefatından bir süre önce yoğun bakında çekilmiş bir videosu ortaya çıktı.

 

VİDEODA AİLESİNE DUYDUĞU ÖZLEMİ DİLE GETİRDİ

Eski milletvekili Topal’ın sosyal medya hesabından paylaşılan videoda, Dilek Tahtalı’nın ağzında bulunan solunum cihazı da dikkat çekiyor. Dilek Tahtalı, videoda bir yandan kameraya el sallarken bir yandan da ailesini ne kadar çok sevdiğini ve annesi çok özlediğini dile getiriyor.

GÜN SONU BAŞLAYIP UYUTMAYAN ÖKSÜRÜK KRİZİ

Daha önce Dilek Tahtalı’nın sosyal medya hesabı olan Twitter’da paylaştığı “Bir düş artık ateş, bir bırak yakamı yeter! Dakikada bir sirkeli aspirinli su kürü, ılık duş, buz gibi havada balkona çıkmaktan bayılacağım” ve “Burun tıkanıklığı, aşırı geniz akıntısı, baş ağrısı, halsizlik ve gün sonu başlayıp gece uyutmayan kriz halinde gelen öksürük nöbetleri” cümleleri akıllara geldi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir