Personel Alımı

4/B sözleşmeli 206 sağlık personeli alımı yapılacak!

Gaziantep Üniversitesi bugün yeni bir personel alım ilanı yayınladı. Resmi Gazete’de DPB841290 no ile yayınlanan ilana göre Gaziantep Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 4/B sözleşmeli olarak toplam 206 sağlık personeli alımı yapılacak! Hangi kadrolara kaç personel alımı yapılacağına dair yapılan açıklamada; 180 hemşire, farklı branşlardan 25 sağlık teknikeri ve 1 adet Odyometrist alımı yapılacak.

SAĞLIK PERSONELİ ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Gaziantep Üniversitesi personel alımı başvuruları 24 Kasım 2020’de başladı ve 7 Aralık 2020 tarihinde sona erecektir. Başvurular, Gaziantep Üniversitesine ait basvuru.gantep.edu.tr web sayfasından online başvuru şeklinde yapılacaktır.

Adaylar öncelikle “basvuru.gantep.edu.tr” adresinde yer alan online başvuru bilgilerini doldurduktan sonra, ilgili sayfadan ulaşılabilecek İş Talep Başvuru Formunu bilgisayar ortamında doldurarak ilgili alana yükleyecektir. Daha sonra ise, istenen diğer belgeleri (öğrenim belgesi, KPSS sonuç belgesi ve istenen unvanlar için deneyim belgesi, sertifika, kullanım belgesi vb.) ilgili alanlara yükleyip “Kaydet” düğmesine basarak online başvurularını tamamlamış olacaklardır.

Adaylar sadece tek bir unvan için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaklardır. Birden fazla nitelik kodlu unvana başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.

İSTENİLEN BELGELER

Online Başvuru Formu (“basvuru.gantep.edu.tr” web sayfasındaki istenen Online başvuru bilgileri eksiksiz doldurulacaktır. KPSS Puanı kısmına arasında virgül (,) kullanarak sonuç belgesindeki ilgili puanın tam olarak girilmesi gerekmektedir.)

İş Talep Başvuru Formu (Online başvuru sayfasından ulaşılabilecek başvuru formu bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurulup ilgili alana yüklenecektir.)

Öğrenim Belgesi (barkodlu e-devlet çıktısı veya öğrenim belgesinin bir sureti ilgili alana yüklenecektir)

Hemşire unvanı için 2020, diğer unvanlar için 2018 yılı KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesinin internet çıktısı, (Kontrol kodu olan KPSS sonuç belgesi Online başvuru sistemindeki ilgili alana yüklenecektir.)

Deneyim Belgesi ve/veya Sertifika (Aranan niteliklerde istenen unvanlar İçin; ilgili deneyim belgesi, kullanıcı belgesi, sertifika vb. belgeler Online başvuru sistemindeki ilgili alana yüklenecektir. Yerleşmeye hak kazanan adaylardan, daha sonra evrak tesliminde bu belgelerin aşikarının ibrazı istenecektir.)

İletisini: Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı 0342 317 131ü

İlgili Makaleler