İşkur İş İlanları

404 büro memuru alımı yapılacak! Başvurular başladı

2020’de eleman arayan kamu ve özel kurumların ilanları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi sitesi üzerinden yayınlanıyor. İŞKUR üzerinde aktif 404 büro memuru alım ilanı bulunuyor. Büro memuru olmak isteyen vatandaşlar ilanların detayları hakkındaki bilgilere haberimizden ulaşabilirler.

Türkiye’de iş arayan binlerce vatandaş İŞKUR’a kayıtlı bulunuyor. İŞKUR’da aktif olarak 404 büro memuru kadrosu için çeşitli ilanlar yayınlandı. Salgın sonrası iş arayan ve özel şirketlerde büro memuru olarak çalışmak isteyen vatandaşlar ilanlara başvurularını gerçekleştirebilecekler. Farklı şehirler ve şirketler için yayınlanan ilanlarda şirketlere göre; en az ilkokul ve lise mezunu olmak üzere adaylardan diploma şartı isteniyor. Peki, büro memuru olmak için genel başvuru şartları nelerdir? İŞKUR 404 büro memuru kadrosu için başvurular nasıl gerçekleştirilecek?

Büro Memurluğu Genel Başvuru Şartları

İlanlara başvuru yapacak olan adayların pozisyonlara göre belirlenen özel şartlara haiz olmaları gerekiyor. Ancak adayların genel şartlara da haiz olması
gerekiyor.

İşte adaylarda aranan genel şartlar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye İş Kurumu ‘na kayıtlı olmak,

Büro içindeki araç ve gereçleri kullanabilecek,

Telefondan randevuları ayarlayabilecek , planlayabilecek.

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak.

Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,

Diksiyonu düzgün dış görünüşüne özen gösteren

Başvurular nasıl yapılacak?

İŞKUR üzerinden yayınlanan 404 büro memuru alımına başvurular online olarak gerçekleştirilecek. Kadrolara başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar, İŞKUR sistemine T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile girerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

İŞKUR 404 büro memuru ilanlarını görmek ve başvuruda bulunmak için tıklayınız.

İlgili Makaleler