Ekonomi

50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Veriliyor ! 60 Ay Vade, 3 Ay Geri Ödemesiz

Akbank tarafından 2020 Ramazan Bayramı kredi kampanyası başlatıldı. Kredi kampanyası için başvurular devam ederken Akbank tarafından açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada kredinin üst limiti 50 bin lira olarak belirtildi. Ayrıca 3 ay geri ödemesiz en fazla 57 ay vade yapılabileceği vurgulandı.

Ramazan Bayramına sayılı günler kala bankalar tarafından kredi kampanyaları açıklanmaya devam ediyor. Akbank tarafından üst limiti 50 bin lira olan Bayram ihtiyaç kredisi kampanyası devreye alındı. Söz konusu kampanya “Bayram Kredinizi Akbank’ta kullanın, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin” başlığı ile paylaşıldı ve kredi faizinin yüzde 1,03 olduğu belirtildi.

YAPILACAK AÇIKLAMA

Kredi kampanyasında 3 ay geri ödeme olmayacağı belirtilerek “Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 60 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 57 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.” ifadeleri kullanıldı.

50 BİN LİRAYA KADAR KREDİ

Bayram kredisi kampanyasında üst limit 50 bin lira olarak belirtilerek vatandaşlar 60 ay vade ile kredi çekebiliyorlar. Yani 3 ay erteleme ile toplam vade 57 ay oluyor. Kredide en düşük tutar ise 50 bin lira oluyor.

3 bin, 10 bin, 15 bin, 40 bin 50 bin liralık bayram kredisi çekecek vatandaşların kredi maliyetleri bankanın resmi sitesinde tablo halinde paylaşıldı.

BAŞVURU DETAYLARI

Başvuru ve kredi detaylarına ilişkin Akbank tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Dilerseniz hemen şimdi Akbank.com’dan, Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullanabilir veya aşağıdaki belgelerle birlikte Şubelerimize başvurabilirsiniz..

Henüz Akbank müşterisi değilseniz kredimakbankta.com sayfasından gerekli bilgiler ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz

Hemen şimdi ihtiyaç kredisi başvurusu için Akbank Direkt’e giriş yapın. Akbank Direkt ’e müşteri numaranız, TC kimlik numaranız veya kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız üzülmeyin! “Şifre Al”a tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kampanyası İçin TIKLAYIN.

İş Bankası Kredi Kampanyası İçin TIKLAYIN.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler