Alexa

535 Sekreter, Ön Büro Eleman ve Yönetici Asistanı Alımı Yapılıyor

Özel sektör firmaları yayımladıkları personel alım ilanları ile çok sayıda personel alımı yapacaklarını ilan ettiler.

535 Sekreter, Ön Büro Eleman ve Yönetici Asistanı Alımı Yapılıyor

Özel sektör firmaları yayımladıkları personel alım ilanları ile çok sayıda personel alımı yapacaklarını ilan ettiler.

535 Sekreter, Ön Büro Eleman ve Yönetici Asistanı Alımı Yapılıyor
Editor: Mustafa Karagöz
15 Mart 2019 - 14:57

Özel sektör firmaları kadrolarında bulunan açık pozisyonlara personel alımı için ilanlar yayımlıyorlar. Firmalar kendilerine ait internet sitesi üzerinden yayımladıkları ilanların yanı sıra İŞKUR aracılığıyla da çok sayıda personel alım ilanı yayımlıyorlar. 

Bu alım ilanlarında yer alan 3 farklı kadro için yayımlanan ilanları siz okuyucularımız için derledik. Söz konusu alım ilanlarına başvuru sürecine dair detayları da sizlere haberimizin altında aktarıyoruz. 

İşte söz konusu alım ilanlarına ilişkin ayrıntılar,

ALIM YAPILACAK KADRO BİLGİLERİ

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında Sekreter kadrosu için 200 personel alım ilanı, Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) kadrosu için 225 personel alım ilanı, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı kadrosu için 130 personel alım ilanı yayımlandı. İlanlar Türkiye geneli farklı şehirler için yayımlanırken tüm ülkede faaliyet alanı bulunan bazı firmalar ülke geneli personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilen personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunuyor. 

İlanlara başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşullar şu şekilde;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu ilanlara başvuru yapacak adayların öncelikle ilanları İŞKUR üzerinden incemeleri gerekiyor. İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) kadrosu için; https://goo.gl/Vih7kx

Sekreter kadrosu için; https://goo.gl/Z3AZHx

Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı kadrosu için; https://goo.gl/znnBwz

Sizlere verdiğimiz bağlantıları kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Kamuilanlari.com

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Fatih fatih
  2 ay önce
  Ne olursa iş yaparım diye diye bu ülke bu hale geldi işsizliğin tek ve tek kusuru; devleti üretimden yoksun bırakmaktır.
 • Zeliha akkiyal
  2 ay önce
  iyi günler ben iş arıyorum ne olursa yaparım daha yaparım