İşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

7 gün içinde 47 belediyeye KPSS şartsız 898 personel alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 24 Aralık 2020 tarihi itibari ile yeni belediye iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kurum Dışı Kamu İşçi Alım İlanları’’ sayfasında yer alan iş ilanlarına göre, başta Büyükşehir belediyeleri olmak üzere 47 belediye KPSS şartsız personel alımı ve kadrolu-geçici toplam 898 personel alımı yapacak.

EN FAZLA HANGİ MESLEKLERDEN PERSONEL ALINIYOR?

Personel alımları, her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 7 gün içerisinde gerçekleştirilecek. En fazla aranan meslek gurupları arasında başta güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, büro memuru, iş operatörü, farklı branşlardan tekniker-teknisyen, mühendis, zabıta memuru, itfaiye eri ve sağlık personeli geliyor. Bunların yanı sıra, şehir planlayıcısı, mimar, eğitmen, vasıflı-vasıfsız işçi alımları da yapılmaktadır. Peki, hangi belediyeler İŞKUR üzerinden iş ilanı yayınladı. Başvurusu devam eden ilanlar hangileri? Hangi belediye hangi mesleklerden kaç personel alacak ve başvuru şartları nelerdir?..

İŞKUR sayfasında yer alan güncel belediye iş ilanlarında göre 47 belediye ve belediye iştiraklerine 898 personel alımı yapılacak. 24 Aralık 2020 tarihi itibari ile güncel belediye iş ilanlarının listesini görüntülemek ve her bir ilan hakkına başvuru şartlarını, başvuru adresini ve diğer detayları görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

İlgili Makaleler