Magazin

75 yaşındaki Ajda Pekkan’dan 22 yaş küçük sevgilisi hakkında şoke eden karar! Hiç kimse beklemiyordu

Kendisi 75 yaşında olan Ajda Pekkan'ın kendisinden tam 22 yaş küçük sevgilisi hakkında verdiği karar duyanları şoke etti. Pekkan'ın kararının hiç kimse beklememesi şaşkınlığa neden oldu.

75 Yaşındaki Ajda Pekkan’ın 2020 şubat ayına kadar dokuz yıllık aşk yaşadığı 22 yaş küçük sevgilisi Bülent Çavuşoğlu’nun ihaneti ile şaşkına dönmüş ve hemen ayrılık kararı almıştı. Ajda Pekkan’ı çok yakınındaki bir sarışın güzelle aldattığı iddia edilen 22 yaş küçük sevgilisi Bülent Çavuşoğlu hakkında yeni bir karar vererek herkesi şoke etti.

AJDA PEKKAN İHANETLE SARSILDI

Süperstar Ajda Pekkan (75) Bülent Çavuşoğlu’nun (53) ihanetine uğraması sonrasında ihanetle sarsılmasıyla kendi şarkısında olduğu gibi sevgilisine “Kapı açık, arkanı dön ve çık” diyerek rest çekmiş ve günlerce konuşulmuştu. Ayrılık sonrasında adı Hakan Altun ile aşk dedikodularına karışan Ajda Pekkan’ın Bülent Çavuşoğlu ihanetinin ardından, “Beni taşıyacak erkek maalesef karşıma çıkmıyor” diyerek Hakan Altun ile aşk iddialarını yalanladı.

ÇAVUŞOĞLU AJDA PEKKAN’IN GÖNLÜNÜ YUMUŞATTI

Son olarak Ajda Pekkan yakınlarından alınan bilgilere göre Ajda Pekkan’ın gönlünü almak için 22 yaş küçük sevgilisi Bülent Çavuşoğlu harekete geçti. Yaptığı jestler ve ortak arkadaşlar sayesinde Süperstar Ajda Pekkan ile Çavuşoğlu Bodrum’da buluştu. Bodrumda buluşan çift ilişkilerine bir kere daha şans verdikleri iddia edildi.

 

İlgili Makaleler