Gündem

Açıklama Yapıldı: 15 Gün Boyunca Yasak Geldi

Denizli Valiliği tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada corona virüsü tedbirleri kapsamında il genelinde her türlü açık hava toplantısı, yürüyüş, basın açıklaması, çelenk sunma, oturma eylemi, stant açma ve protesto eylemlerinin yasaklandığı belirtildi. Bu yasakların 15 gün süreceği vurgulandı.

Denizli Valiliği tarafından corona virüsü tedbirleri kapsamında bazı kararlar alındığı belirtilen bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada tedbirleri kapsamında şehirde her türlü açık hava toplantısı, yürüyüş, basın açıklaması, çelenk sunma, oturma eylemi, stant açma ve protesto eylemlerinin yasaklandığı belirtildi. Ayrıca bu yasakların 15 gün süreceği vurgulandı.

Konu ile ilgili olarak Denizli Valiliğinden bir açıklama yapıldı. Yapılan yazılı açıklamada corona virüsü salgınının önlenmesi için gerekli tedbirlerin alınmaya devam edildiği belirtildi.

YAPILAN AÇIKLAMA

işte Valilik tarafından yapılan açıklama:

“Kamu düzeni ve sağlığını tehlikeye düşürmeyen Valilik ve kaymakamlıklarca açık alanlarda uygun görülenler hariç olmak üzere ilimizdeki açık alanlarda yapılması planlanan her türlü açık hava toplantısı, yürüyüş, toplu karşılama ve uğurlama, konvoy oluşturma, basın açıklaması, çelenk sunma, oturma eylemi, stant açma, protesto eylemi, imza toplama, bildiri, broşür dağıtma ve bunun gibi eylem ve etkinlikler 28 Temmuz itibarıyla 15 gün süreyle yasaklanmıştır.”

İlgili Makaleler