Gündem

Acun Ilıcalı ve Survivor Kadrosundan Yeni Gelişme! Türkiye’ye Geri Dönüyorlar

Çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleştirilen Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler ekibi ve Acun Ilıcalı, Türk Hava Yolları'nın seferi ile İstanbul'a indikten sonra KYK yurtlarına götürülecek ve 14 gün boyunca karantinada kalacak.

Covid-19 salgınının başlamasından itibaren yurt dışında geçici bir süreliğine olup Türkiye’ye geri dönmek isteyen Türkiye vatandaşları için çalışmalar sürdürülüyor. Şu güne kadar 110 ülkeden pek çok vatandaş ülkeye getirildi.

Yurt dışında bulunan vatandaşların ramazan ayı ve bayramı dolayısıyla ülkelerine dönebilmeleri için sürdürülen ikinci tahliye programı hızla devam ediyor.

14 MAYIS’TA İSTANBUL’A İNİLECEK

Bu doğrultuda, yurt dışında çekimleri süren Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yapımcısı Acun Ilıcalı ve ekibi, Türkiye’ye geri getiriliyor. Dominik Cumhuriyeti’nde programın çekimleri için bulunan Acun Ilıcalı ve ekibi, Türki Hava Yolları’nın tahliye seferi ile 14 Mayıs’ta Türkiye’ye varacak.

250 KİŞİ ÜLKEYE GETİRİLECEK

Dominik’ten ülkeye getirilecek 250 vatandaşın ise KYK yurtlarında 14 gün boyunca misafir edilecek ve eğer Covid-19 testleri negatif çıkarsa evlerine gönderilecek. Program yapımcısı Acun Ilıcalı, 110 kişi ile birlikte İstanbul’da bulunan KYK yurdunda 14 gün boyunca kalacak. Geriye kalan 140 kişi ise Tekirdağ’daki KYK yurduna götürülerek 14 gün boyunca misafir edilecek.

EN GÜZELİNİ YAPMAK İSTİYORUZ

Her sene Survivor finalini Kıbrıs’ta gerçekleştiren programcı Ilıcalı, şu sözleri dile getirmişti:

“Finali yüzde 90 ihtimalle Türkiye’de gerçekleştirebileceğimizi düşünüyorum. Seyirci açısından hayal ettiğimiz gibi olmayabilir. Şartlara göre en güzelini yapmak istiyoruz.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler