Personel Alımı

Adnan Menderes Üniversitesine personel alımı başvuruları devam ediyor!

Adnan Menderes Üniversitesi 60 hemşire, 3 sağlık teknikeri ve 11 diğer sağlık personeli olmak üzere en az lise mezunu toplam 74 sağlık personeli alımı yapacak. Sağlık personeli alımı başvuruları ilan tarihinden itibaren 15 gün devam edecektir. Peki, Adnan Menderes Üniversitesi personel alımı başvuru şartları nelerdir? Hangi branşlardan sağlık personeli alınıyor? İşte, tüm detaylar…

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 28 Eylül 2020 tarihli Resmi Gazete’de yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Adnan Menderes Üniversitesine 74 sağlık personeli alımı başvuruları devam ediyor!
Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan personel alımına ilişkin tüm ilan detaylar aşağıda belirtildiği gibidir. İşte detaylar…

SAĞLIK PERSONELİ ALIMI KADRO DAĞILIMI

Adnan Menderes Üniversitesi 60 hemşire, 3 sağlık teknikeri ve 11 diğer sağlık personeli olmak üzere en az lise mezunu toplam 74 sağlık personeli alımı yapacak.
Personel alımı ile ilgili olarak üniversite rektörlüğü tarafından yayınlanan resmi açıklamaya göre, başvuru değerlendirmelerinde KPSS B gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılmaktadır.

Resmi ilanı görüntülemek, başvuru şartları, başvuru adresi ve diğer tüm detayları görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Üniversiteye 74 sözleşmeli personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi itibari ile başladı. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu kapsamda başvurular 28 Eylül 2020 tarihi ile 12 Ekim 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını Üniversitenin resmi İnternet adresi olan www.adu.edu.tr adresinden indirilecek başvuru formu ile birlikte Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü Zemin Katta bulunan 4/B Başvuru Ofisine şahsen yapılacak.

İlgili Makaleler