Alexa

Aile Bakanlığı 60 KPSS ile Memur, KPSS'siz Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımladı

Aile ve Sosyal Hizmet Bakanlığı bünyesinde hizmet veren birimlere KPSS puan sıralaması esasına göre memur, KPSS şartı olmadan kamu işçisi alım ilanı yayımlandı.

Aile Bakanlığı 60 KPSS ile Memur, KPSS'siz Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımladı

Aile ve Sosyal Hizmet Bakanlığı bünyesinde hizmet veren birimlere KPSS puan sıralaması esasına göre memur, KPSS şartı olmadan kamu işçisi alım ilanı yayımlandı.

Aile Bakanlığı 60 KPSS ile Memur, KPSS'siz Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımladı
Editor: Mustafa Karagöz
10 Mart 2019 - 18:00

Kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarının yanı sıra kamu kurumlarına bağlı birimlerin yayımladığı ilanları da siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımız için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde hizmet gösteren ve binlerce personelin görev aldığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) tarafından yayımlanan ilanları derledik. 

MEMUR VE İŞÇİ ALIM İLANLARI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları personel alım ilanlarını bulundukları ilçenin belediyesine ait internet sitesi üzerinden ve Aile Bakanlığı'nın ilgili portalı üzerinden yayımlıyorlar. 

Yayımlanan ve başvuru süreci devam eden ilanlar arasında bir memur alım ilanı ile 3 kamu işçisi ilanı yer alıyor. Bu alım ilanlarında yer alan açık kadroları, ilanlara başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşulları ve ilanların yayımlandıkları il ve ilçe detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

MEMUR ALIM İLANI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından memur alım ilanı. 

Konya Tuzlukçu SYDV Memur Alım İlanı

Konya Tuzlukçı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı bir ilan ile Büro Memuru kadrosuna personel alımı yapacağını duyurdu. 35 yaş şartının olduğu alım ilanına İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi veya İletişim Fakültelerinden ya da Psikoloji, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. İlan için ayrıca Office programlarını iyi derece de kullanabilmek ve belgelendirmek şartı bulunuyor. İlanda ayrıca adayların 2018 KPSS KPSSP3 Puan türünden en az 70 puan almış olmaları isteniyor. 

İŞÇİ ALIM İLANLARI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından kamu işçisi alım ilanları. 

Antalya Kaş SYDV Personel Alım İlanı

Antalya Kaş SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında iki farklı kadrodan personel alımları olacağı duyuruldu. Vakıf bünyesinde görevlendirmek üzere Temizlik İşçisi ve Şoför alımı yapacağını açıkladı. İlanlara başvuru için özel şartlar aramayan vakıf adayların Türk vatandaşı olmasını, 18-45 yaş aralığında olmalarını, sigortalı bir işte çalışmıyor olmalarını talep ediyor. 

Konya Derbent SYDV Personel Alım İlanı

Konya Derbent SYDV yayımladığı ilanında temizlik personeli ve şoför alımı yapacağını duyurdu. İlana başvuruda bulunacak adayların okur yazar seviyesinde olması, 25-50 yaş aralığında bulunması, kişinin kendisinin veya eşinin herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşlarından bir aylık gelir almaması isteniyor. İlanda ayrıca ikamet şartı da bulunuyor. 

Yalova SYDV Personel Alım İlanı

Yalova SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların Büro Görevlisi kadrosuna yapılacağı duyurdu. İlana başvurular 11 Mart tarihine kadar yaşılacak olup en az önlisans mezunu adayların başvuruları kabul edilecek. Adaylardan ayrıca B sınıfı sürücü eheliyeti olma şartı talep ediliyor. Mesleki yeterlilik bakımından adayların bilgisayr kullanmalarını talep eden Yalova SYDV başvuruların şahsen yapılacağını bildirdi. 

İLAN BAŞVURULARI

Söz konusu alım ilanlarına başvurular şahsen yapılacak. İlanlara dair detayları ilanın yayımlandığı kurumun arayarak öğrenebilirsiniz. 

Yalova SYDV Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

Konya Derbent SYDV Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

Antalya Kaş SYDV Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

SYDV memur alımlarına elektronik başvuru için TIKLAYINIZ

SYDV Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com


 

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Gulcan
  1 ay önce
  Bizde 54 yasindaysak işten çıkarılıp mağdur olup borçlarımız var,emekli bile olamıyoruz 2 yıl pirim ödeyecek ise bile almıyorlar 54 yaşamış ozaman emeklilik neden 58 çalışıp emekli olamayacak ben bu kadar yıl niye çalıştım o zaman işten atarken bu insanlarında borçları çocukları vardır diye düşünen yok ben ne olucam şimdi issiz ne olur bizi de dusunun
 • Merve Nur Can
  2 ay önce
  35 yaş sınırı kaldırılsın 43-50 yaş olsun. Yaşlıları emekli etmiyorsunuz gözlükle bilgisayara bakıyor gençler ev hanımları da evde oturuyor iş bulamadıkları için. Sonuçta 40-50 yaş arası çok yaşlı değil iş görürler yani elleri ayakları tutuyor yani nolur annemi işe alsanız
 • Torpilsiz genç
  2 ay önce
  Gençler bitti simdi de 45-50 yas mi? 7 milyon genc issiz.