Ekonomi

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk Müjdeyi Duyurdu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Nakdi Ücret Desteği hakkında açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk açıklamalarında Ağustos ayı ödemelerinin başlayacağı tarihi belirtti.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ağustos ayı Nakdi Ücret Desteği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk açıklamalarında bu ödemelerin 8 Eylül’de başlayacağını belirtti.

ÖDEMELER 8 EYLÜL’DE

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ödemelerin 8 Eylül’den itibaren hesaplara yatırılmaya başlayacağını belirtti ve ödemelerin banka hesapları üzerinden yapılacağını vurguladı. Ayrıca Bakan Selçuk sistemde IBAN bilgisi eksik veya hatalı olanların ödemeleri ise PTT aracılığıyla yapılacağı vurgulandı.

Konu ile ilgili olarak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Ücretsiz izne ayrılan işçilerin nakdi ücret desteği ödemeleri T.C. Kimlik Numaralarının son hanesi 0-2-4 olanlara 8 Eylül’de, 6-8 olanlara 9 Eylül’de yapılacak”

İlgili Makaleler