Personel Alımı

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Tam 11 İlde Personel Alımı Gerçekleştiriyor! SYDV Bünyesinde Çalıştırılacak! Aylık Maaş…

Açık iş alım ilanları ile tam 11 ilde istihdam sağlamayı hedefleyen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, kendi bünyesinde kurduğu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na (SYDV) personel arıyor.

Her ilde farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecek olan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, güncel iş ilanlarına son başvuru tarihlerini de il il açıklamış bulunuyor.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, SYDV Personel Alımları İçin Yaş Şartı Arıyor

Dönem dönem Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde istihdam etmek üzere personel arayışı içerisinde olan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, bu ay yine farklı illerde istihdam edilmek üzere SYDV personeli alımı gerçekleştiriyor. Adayların sadece ikamet ettikleri bölgedeki personel alımı ilanına başvuru yapmasına izin veren Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, adaylardan başvuru sırasında kimlik kartlarının fotokopisinin yanı sıra vesikalık fotoğraf, adli sicil kaydı belgesi ve ikametgah belgesi de istiyor. Gerçekleştireceği SYDV personel alımı içi bazı özel şartlar arayabilen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, genel şartları tüm illerde yapılacak olan başvurular için belirlemiş bulunuyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın personel alımı genel şartları arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemek, başvuru yapılacak olan pozisyonun eğitim ve mesleki yeterlilik şartlarını karşılamak ve yapılacak olan güvenlik soruşturması ile arşiv araştırmasından başarıyla geçebilmek yer alıyor. Bunun yanı sıra genel bir yaş şartı belirlemiş olan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 18 yaşından büyük ve 50 yaşından küçük olan adayların başvurularını değerlendirmeye alıyor.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı SYDV Personel Alımlarını 11 İlde Yapılıyor

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda (SYDV) çalıştırmak üzere gerçekleştireceği personel alımları 11 ilde yapılıyor. Kocaeli Çayırova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na yapılacak olan başvuruları 14 Haziran 2022 tarihine kadar kabul eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı; Erzurum Karayazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ile Kocaeli Belde Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri’ne yapılacak olan başvuruları 15 Haziran 2022, Ordu Çatalpınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na yapılacak olan başvuruları ise 16 Haziran 2022 tarihine kadar alıyor. Ağrı Tutak SYDV Başkanlığı’na olan başvuruları 17 Haziran 2022 tarihine kadar kabul eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı; Çanakkale Biga Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Gaziantep İslahiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Kırşehir Kaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı, Osmaniye Düziçi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Kütahya Şaphane İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Zonguldak Kdz. Ereğli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na alınacak olan personel başvurularını da bu tarihe kadar kabul ediyor. Öte yandan Diyarbakır Ereğli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na yapılacak olan başvurular 22 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecekken; Erzurum Pazaryolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na yapılacak olan başvurular 23 Haziran 2022 tarihine kadar sürüyor.

İlgili Makaleler