Ekonomi

Ailelere 1000 Lira Ödeme ve Kamu Bankaları 10 Bin Lira Kredi Sonuçları Belli Oldu

Corona virüsü pandemisi kapsamında ailelere sosyal destek kapsamında 1000 lira ödeme yapılıyor. Ayrıca kamu bankaları tarafından 10 bin liraya kadar kredi veriliyor. Bu ödemeler için başvuru sonuçları belli oldu.

Pandemi sosyal destek başvurularının açıklandığı belirtildi. Bu destek kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara 1000 lira ödeme yapılıyor. Bunun yanı sıra kamu bankaları tarafından ihtiyacı olan vatandaşlara 10 bin liraya kadar kredi veriliyor ve bu kredi sonuçları da açıklandı. Yapılan son açıklamada pandemi sürecinde milyonlarca aileye 1000 liralık nakit desteği sağlandığı, başvuru yapan vatandaşların yeni sonuçlarının açıklandığı bildirildi.

1000 LİRA ÖDEME BAŞVURU SORGULAMA

Pandemi sosyal destek için başvurular e-Devlet üzerinden gerçekleştiriliyor. Başvuru sonucu sorgulama da aynı sayfa üzerinden gerçekleştiriliyor. Aşağıdaki link üzerinden T. C. Kimlik Numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra karşınıza pandemi sosyal destek ekranı çıkacak. Burada başvuru sonucunuzu , başvurunuzda son durumu öğrenebilirsiniz.

Pandemi Sosyal Destek Sorgulama İçin TIKLAYIN.

10 BİN LİRA KREDİ BAŞVURU SORGULAMA

Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank temel ihtiyaç desteği kredisi başvurusu geçtiğimiz gün sona erdi. Bunun ardından vatandaşlar başvuru sonuçlarını araştırmaya başladı. Vatandaşların cep telefonlarına SMS gönderilerek sonuçlar iletilmeye başlandı. Vatandaşlar aşağıdaki linkler aracılığı ile başvurularını sorgulayabilecekler. Açılan sayfada bilgileri doldurarak başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim

HALKBANK KREDİ SORGULAMA

https://www.halkbank.com.tr/21546-bireysel_temel_ihtiyac_destek_kredisi_

VAKIFBANK KREDİ SORGULAMA

https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/gunlukfinans/SubesizDestekKredisiBasvu

Yukarıdaki bağlantı adreslerini tarayıcınızın adres satırına kopyalamanız gerekmektedir.

İlgili Makaleler