Ekonomi

Ailelere 1000 Lira Ödemeler Başladı ! İşte Sorgulama Ekranı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ailelere 1000 lira ödeme hakkında açıklamalarda bulunuldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında 1000 lira ödemelerin başladığını duyurdu.

Ailelere 1000 lira ödeme sonuçları açıklanmaya başladı. Ailelere yapılan 1000 lira ödeme hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bir açıklama yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında 1000 TL sonuçlarının açıklanmaya devam ettiğini ve ödemelerin yapılmaya başlandığını ifade etti.

ÖDEMELER BAŞLADI

1 ve 2 ‘nci faz destek ödemesi kapsamında milyonlarca kişiye 1000 lira ödeme yapıldığını ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 3. faz destek ödemelerinin başladığını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada 1000 TL başvuru sonuçlarının açıklanmaya ve ödemelerin yapılmaya başladığını söyledi.

Başvurular nasıl yapılacak?

Yukarıdaki link üzerinden açılan sayfada KİMLİĞİMİ ŞİMDİ DOĞRULA linkine tıklayın. Kimlik numaranız ve e Devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra başvuru ekranı karşınıza çıkacak. Bu ekranda sizden istenilen bilgileri doğru şekilde girin ve müracaatınızı yapın.

Online başvuruda yaşanabilecek yoğunluğun, hizmete erişime engel olmasını önlemek için,

TC Kimlik Numarasının son hanesi;

0 olan vatandaşlarımızın Pazartesi,
2 olan vatandaşlarımızın Salı,
4 olan vatandaşlarımızın Çarşamba,
6 olan vatandaşlarımızın Perşembe,
8 olan vatandaşlarımızın Cuma günleri başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru İçin TIKLAYIN

BAŞVURU SORGULAMA

Aileler 1000 lira ödeme için başvurularını e-Devlet aracılığı ile yapabileceklerdir. Ayrıca vatandaşlar başvuru sonuçlarını e-Devlet aracılığı ile sorgulayabileceklerdir. Aşağıda paylaştığımız link üzerinden sonuçlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Sonuç sorgulama için TIKLAYIN.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler