Gündem

AK Parti Adana İl Başkanı’nın koronavirüse olan zaferi!

Koronavirüsü yendiğini açıklayan AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, tedavisine evde devam edileceğini ve devletin aldığı bütün önlemlere uyulması gerektiğini açıkladı.

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, koronavirüs ile mücadeleyi kazandığını sosyal medya hesabı Twitter’dan duyurdu. Yeni, “Tedavi sürecime evde karantina altında devam etmekteyim. Devletimizin aldığı önlemleri ve yaptığı uyarıları dikkate alarak evde çıkmamalıyız.” açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, hastanede sürdürdüğü bir haftalık tedavisinden sonra eve taburcu edildi. Koronavirüs ile olan mücadelesini kazandığını büyük bir sevinçle sosyal medya hesabında paylaşan Yeni, herkesin alınan önlemlere göre hareket etmesi gerektiğini ifade etti.

SOSYAL İZOLASYONU SAĞLAMALIYIZ

Tedavi sürecinin oldukça başarılı geçtiğini ve tedavisine evde devam edileceğini duyuran Fikret Yeni, tüm dünyanın bir savaş içerisinde olduğu koronavirüs, artık hepimiz için yadsınamayacak bir gerçek olduğunu belirtti. Yeni,” Bu hastalıktan bana bir şey olmaz düşüncesiyle kimse hareket etmemeli. Maksimum seviyede titizlikle konuya yaklaşmalıyız. Alınan bütün önlemlere ve yapılan bütün uyarılara göre evden çıkmayıp sosyal izolasyonu sağlamalıyız.” dedi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir