Gündem

AK Parti’den Vatandaşlar İçin Covid 19 Yarışması ! Cumhurbaşkanı Erdoğan Ödül Verecek

AK Parti'den corona virüsü ile mücadele kapsamında bir yarışma planlandı. Buna göre corona ile mücadele günlerinde kadınların duygu ve düşüncelerini yazıya aktarmalarını sağlamak için yarışma düzenleniyor ve bu yarışmanın sonucunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ödül vereceği ifade edildi.

AK Parti kadın kolları tarafından bir yarışma düzenlenecek. Yarışma kapsamında Türkiye genelindeki tüm kadınların “COVID-19: Sadece bir Virüs mü Yoksa Daha Fazlası mı?”, “Pandemide Dışarısı Nasıl Görünüyor?”, “Salgın ile Birlikte Hayatımdaki Değişimler” başlıklarında deneme yazıları yazması istenecek.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÖDÜL VERECEK

Yarışma kapsamında seçmeler Türkiye geneli 81 il geneli oluşturulacak AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı komisyonları tarafından yapılacak. Yarışmada dereceye girenler ödüllerini pandemi sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alacak.

YAPILAN AÇIKLAMA

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam yarışma ile ilgili açıklamalarda bulundu şu ifadeleri kullandı:

“‘Söz uçar, yazı kalır’ diyoruz. Sadece üyelerimiz değil, bütün kadınların katılmasını istiyoruz. Başvuru için akkadin.org.tr adresinden başvuru yapılacak. İllerde milletvekillerimizden yazarlardan oluşan jüri üyeleri, ilk üçe giren isimleri Genel Merkez’imize bildirecek.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler