Gündem

AK Parti’li Bostancı’dan Erken Seçim Açıklaması

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı yaptığı açıklamalarında erken seçim iddiaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Bostancı bu konu hakkında gündemde sadece corona virüsü olduğundan muhalefetin kendine gündem yaratmaya çalıştığı yorumunda bulundu.

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, erken seçim yapılabileceği iddiası Sözcü’den Veli Toprak’a çeşitli açıklamalarda bulundu ve şu anda gündemin corona virüsü olduğunu ifade etti. Ayrıca Bostancı açıklamalarında muhalefetin ündemde yer olmayınca kendine gündem yaratmaya çalıştığını vurguladı.

Konu ile ilgili olarak AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“HALK BUNA İTİBAR ETMEZ”

“Halk buna itibar etmez. Uzun yıllardan beri siyaseti gözlüyorum. Muhalefet, her an seçim olacakmış gibi kendi tabanını diri tutmak ve seçim atmosferinin ülkedeki istikrarı gölgeleyeceği anlayışı üzerinden seçimi gündemde tutmak ister. İnsiyaki (içgüdüsel) bir şekilde bunu yapar.

“GEÇMİŞTE DE BU BÖYLEYDİ”

Geçmişte de bu böyleydi. Bu konuyu Türkiye’deki muhalefetin refleksi olarak görüyorum.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler