Gündem

AK Parti’nin corona virüsü önlemi! Milletvekillerine mesaj gönderildi

Corona virüsünün Türkiye’de tespitinin ardından mecliste ve siyasiler arasında da çeşitli önlemler alınmaya devam ediliyor. AK Parti Grup Başkanlığı’nın corona virüsüne karşı milletvekillerine mesaj gönderdiği öğrenildi. Mesajda grup toplantılarına yaşlı ve çocuk misafirlerin getirilmemesi gerektiği bildirildi. İşte AK Parti’nin corona virüse karşı aldığı diğer önlemler…

Corona virüsü tüm dünyada hızla yayılırken Türkiye’de de tespit edildi. Sağlık Bakanlığı tarafından virüse karşı önlemler alınması gerektiği açıklamasının ardından vatandaşlar ve siyesiler çeşitli yöntemlerde corona virüsten korunmaya çalışıyor. Corona virüsüne karşı TBMM Başkanlığı, Meclis’i dezenfekte etti ve önümüzdeki günlerde 12 noktaya termal kameraların kurulacağı öğrenildi. Öte yandan AK Parti Grup Başkanlığı’nın da corona virüse karşı aldığı önlemler ortaya çıktı.

Milletvekillerine tedbirler hakkında mesaj gönderildi

AK Parti Grup Başkanlığı, milletvekillerine gönderdiği mesajda, grup toplantılarında ve TBMM kampüsü içerisinde birtakım tedbirlerin alındığını bildirdi. Mesajda, “Grup toplantılarımıza yaşlı ve çocuk misafirlerin getirilmemesi, grup toplantılarımızın sonunda fotoğraf çekimi yapılmaması, üyeler alt lokantamıza milletvekili beraberinde ziyaretçi getirilmemesi hususlarında gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederim” ifadeleri kullanıldı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir