Ekonomi

Akaryakıt Alacaklar Dikkat! Bu Uygulamayı Kullanan Para Alacak!

Bonus, resmi internet sitesinden önemli bir duyuruda bulundu. Milyonlarca Bonus kart sahibini yakından ilgilendiren açıklamaya göre BP’den alacakları akaryakıta para verecek. Buna göre 4 kez 150 TL üzeri harcamaya SMS ile katılana 30 TL, uygulamadan katılana 40 TL bonus verilecek. Bonus BP kampanyası 15 Şubat tarihine kadar geçerli olacağını duyurdu. Bonus akaryakıt kampanyasının detayları…

Kampanyanın Ayrıntıları

Kampanya 01 Ocak-15 Şubat 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında geçerlidir.

Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 150 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.

Kampanya müşteri bazındadır. SMS ile katılanlar en fazla 30 TL bonus, BonusFlaş ile katılanlar en fazla 40 TL’ye varan bonus kazanabilir.

Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için “Hemen Katıl” butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için “EVET BP” yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

Kazanılan bonus, 21 Şubat-06 Mart 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır.

6 Mart 2022 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 01 Ocak-15 Şubat 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarından yaptıkları akaryakıt ve/veya otogaz harcamalarında SMS ile katılım için 30 TL indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.

Kampanyanın geçerli olduğu istasyonları görmek için BonusFlaş uygulamasındaki “Nerede” butonuna tıklayabilirsiniz.

Garanti Bonus’lar, Flexi, Money, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Türkiye Finans Happy Businss Card, Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.

Paracard, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business ve TEB Bonus Business dahil değildir.

Shop&Fly kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ,taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, BP Araçta ödeme dışında sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr ’den ulaşabilirsiniz.

Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.

BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “BP” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri  4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye,Alternatifbank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Katılım SMS’leri ilgili banka sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Kampanya kapsamında kazanılan bonus tutarı bilgisine ilgili kartla BP istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahipleri kampanyaya katılabilmeleri için, “EVET BP” yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini ekleyip 3340’a SMS göndermelidirler. (bu kartlar için katılım ücreti 3,99 TL’dir).

Garanti Bonus kartları, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus’la kampanyaya katılan müşteriler, Flexi Card’la da ayrıca katılarak, BonusFlaş üzerinden katılmaları durumunda en fazla 40 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler. Bunun dışında kampanyadan 1 defa yararlanılabilir.

Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmesi gerekmektedir.

Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1  SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.  Katılım  SMS’leri Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bankada kayıtlı telefon numarasından gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Ayrıntılı bilgiye bonus.com.tr ve bp.com.tr’den ulaşılabilir.

Garanti BBVA ve BP Petrolleri A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler