Ekonomi

Akaryakıt Alışverişlerinde Kazançlı Çıkmak İçin Bu Yöntemi Deneyin, 50 TL Eksik Ödeme Yapın! Son Gün 31 Mayıs…

Akaryakıt sektöründe yaşanan fiyat artışı nedeniyle vatandaşların alım gücü günden güne düşerken, bankalar da vatandaşların dikkatini üzerine çekebilmek için her dönem düzenlediği akaryakıt kampanyalarında artışa gidiyor. Akaryakıt kampanyalarını avantajlı fırsatlar ile donatmış bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası ise, bugün yeni bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Her dönem avantajlı kampanyaları ve hediye MaxiPuanları ile dikkat çeken bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası, müşterilerini bir kez daha akaryakıt kampanyası ile buluşturuyor. Belirli şartları yerine getiren banka müşterilerine 50 TL değerine varan MaxiPuanlar hediye eden Türkiye İş Bankası, bu MaxiPuanları, diğer akaryakıt alışverişlerinde kullandırıyor. Böylelikle Türkiye İş Bankalılar, 50 TL’lik akaryakıtı bedavaya getirmiş oluyor.

Türkiye İş Bankası, Akaryakıt Kampanyası 31 Mayıs’a Kadar Devam Ediyor

Yeni kampanyasına ilişkin detaylı bir bilgilendirme gerçekleştirmiş olan Türkiye İş Bankası; 1 Mayıs 2022 tarihi ile 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Maximum Mobil uygulaması içinde yer alan Pazarama Araçta Öde menüsünde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulamasına dahil Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL MaxiPuan hediye ediyor. Kampanyaya katılım şartı arayan Türkiye İş Bankası, kampanya kapsamındaki katılımları hem harcamalardan önce hem de harcamalardan sonra kabul ediyor. Türkiye İş Bankası’nın avantajlı kampanyasına katılmak için ise Maximum Mobil uygulamasında yer alan “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyayı bularak, “KATIL” butonuna tıklamak yeterli oluyor.

Sadece Bu Kart Sahipleri Yararlanabiliyor

Türkiye İş Bankası’nın yeni akaryakıt kapsamından her banka müşterisi yararlanamıyor. Bu nedenle duyurusunda kampanya kapsamına ilişkin de açıklamalar gerçekleştiren Türkiye İş Bankası; İş Bankası bankamatik kartlarının yanı sıra İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları olan Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart gibi kart sahiplerini kampanyadan yararlandırırken, MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi ve Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemleri kampanya kapsamında değerlendirmiyor.  Öte yandan Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler de ödül kazandırmıyor.

İlgili Makaleler