Ekonomi

Akaryakıt Almadan Önce Hangi Kart İle Alacağınız İki Kat Düşünün; Çünkü Bazı Kartlar, Akaryakıt Alımlarını Bedavaya Getiriyor!

Özel banka kuruluşlarına sadece ödediği emekli promosyonları ve sağladığı düşük faizli krediler ile öncülük etmeyen Akbank, aynı zamanda müşterilerine sağladığı kazandıran kampanyalarıyla da adından sıkça söz ettiren bankalardan biri oluyor.

Bu kazandıran kampanyalarına mayıs ayı itibariyle bir yenisini daha eklemiş olan Akbank, akaryakıt kampanyasının tarihini uzatarak, müşterilerinin haziran ayının sonuna kadar gerçekleştireceği tüm akaryakıt harcamalarına hediye Chip-Para vermeye devam ediyor.

Akbank ve Petrol Ofisi İş Birliği Göz Kamaştırıyor

Müşterilerinin gözünü kamaştıran bir iş birliği ile haziran ayı kampanyalarına bir yenisini daha ekleye Akbank; 16 Mayıs 2022 tarihi ile 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamasına 40 TL değerinde Chip-Para, kampanyaya Juzdan’dan katılım sağlanması halindeyse toplamda 50 TL değerinde Chip-Para hediye ediyor. Yani Juzdan uygulaması üzerinden katılım sağlayan Akbanklılar, kampanya kapsamında ek 10 TL daha Chip-Para kazanma fırsatını yakalıyor. Kampanya koşullarını sağlayan Akbanklıların hesabına anında aktarılan hediye Chip-Paralar yine akaryakıt sektöründeki Axess üye işyerlerinde akaryakıt ve otogaz alımlarında harcanabiliyor. Bu Chip-Paraların son harcanma tarihi ise, Akbank tarafından 8 Temmuz 2022 olarak duyurulmuş bulunuyor.

Sadece Axess Üye İşyeri Petrol Ofisi İstasyonlarındaki Harcamalar Sayılıyor

Kampanyası kapsamında detaylı bir duyuru metni yayınlamış olan Akbank, müşterilerinin harcamalarına dahil olacak ve olmayacak harcama türlerini de belirlemiş bulunuyor. Bu kapsamda sadece Axess üye işyeri Petrol Ofisi istasyonlarındaki harcamaları kampanya tutarına dahil eden Akbank, ödemelerin ise muhakkak Akbank Axess POS terminalinden yapılmasını istiyor. Bunun yanı sıra aynı gün içerisinde yapılan 200 TL ve üzeri harcamaların sadece ilkini kampanyaya dahil eden Akbank, kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Akbank kart, Akbank kart Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahiplerini yararlandırırken; Bank’O Card Axess kart sahiplerini yararlandırmıyor. Öte yandan tüzel kişilerin kampanyaya katılımı sadece SMS ile alan Akbank, bu kapsamda olup kampanyasından yararlanacak olan müşterilerinin kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılmasını talep ediyor. Ayrıca, bu kampanya kapsamında kazanılan Chip-Paralar, mil puana dönüştürülemiyor.

İlgili Makaleler