EkonomiGündem

Akaryakıt Fiyatlarına İndirim Yapıldı! İşte Açıklanan Son Fiyatlar

Son zamanlarda araç sahiplerinin karşı karşıya kaldığı zam haberlerinden sonra bu sefer çifte indirim yapıldığı haberi ulaştı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'nın (EPGİS) yaptığı açıklamaya göre benzin ve motorin litre fiyatında indirim yapıldığı öğrenildi.

Araç sahiplerine müjde olabilecek bir haber geldi. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EPGİS) duyurusuna göre, akaryakıt litre fiyatlarında indirim gerçekleştiği belirtildi.

EPGİS’in açıklaması doğrultusunda, benzin ve motorin litre fiyatlarında yapılan açıklamada hem benzin Mayıs itibariyle geçerli olacak bir indirim yapıldığı aktarıldı.

HEM BENZİNDE HEM MOTORİNDE

Araç sahiplerine müjde olabilecek duyuruda, “Akaryakıt Fiyatlarında İndirim 15/05/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 7, Motorinde 12 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.” ifadesi yer aldı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler