Ekonomi

Akaryakıt Sektöründen Alışveriş Yapan Herkese Veriliyor; Alışverişleri Bu Kart İle Gerçekleştirmek Yetiyor! Anında 75 TL Birden İndirim…

Kampanyadan kampanyaya koşan bankalardan biri olan Vakıfbank, bu kez artan akaryakıt maliyetlerini müşterilerinin üzerinden almak için düğmeye bastı. Mayıs ayına özel olarak yeni bir akaryakıt kampanyası oluşturmuş olan Vakıfbank, anında hediye edeceği akaryakıt indirim tutarlarını açıkladı.

Kamu bankacılığı hizmetleriyle bankacılık sektörünün öncüsü haline gelen bankalardan biri olan Vakıfbank, banka ve kredi kartlarının kullanımını artırmak için cazip kampanyalar oluşturmaya başladı. Özellikle son zamanlarda artan akaryakıt maliyetlerine karşı müşterilerini TL değerinde hediye Worldpuanlar ile buluşturmaya hazırlanana Vakıfbank, merak ile beklenilen yeni kampanyasının detaylarını nihayet açıkladı.

Vakıfbank Kazandıran Akaryakıt Kampanyası

Mayıs ayı boyunca müşterilerini avantajlı bir akaryakıt kampanyası ile buluşturan Vakıfbank, akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 4 adet 350 TL ve üzeri alışverişe 75 TL Worldpuan hediye edeceğini duyurdu. Müşteri bazlı olarak bir kampanya gerçekleştirmiş olan Vakıfbank’ın yeni kampanyası kapsamında her banka müşterisinin kampanyadan sadece bir kez yararlanabileceği ve kampanya kapsamında maksimum 75 TL Worldpuan kazanabileceğini belirten banka, aynı zamana kazanılan Worldpuanların sonraki akaryakıt alışverişlerinde kullanılabileceğini duyurdu. Bu kampanya kapsamında detaylı bir de duyuru metni yayınlayan Vakıfbank, kampanyasından yararlanabilecek olan banka müşterilerini açıkladı.

Vakıfbank Akaryakıt Kampanyası Detayları

Akaryakıt kampanyası kapsamıyla ilgili detaylı bir bilgilendirme gerçekleştiren Vakıfbank, bu kapsamda verilecek olan ödül tutarlarından yararlanabilmek için katılımları zorunlu hale getirdi. Bu kapsamda katılımları Vakıfbank Mobil üzerinden alan Vakıfbank, kampanyaya katılmak isteyen müşterilerini Vakıfbank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” içerisinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklaması gerektiği noktasında çağrıda bulundu. Bu kapsamda BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, sanal kartlar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, e-ticaret, iade, iptal ve puan kullanımı işlemlerini kampanyasına dahil etmeyen Vakıfbank, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartı sahibi olan asıl kart müşterilerinin kampanyadan yararlanabileceğini açıkladı. Öte yandan Vakıfbank’ın bu kampanyasından yararlanacak olan banka müşterilerinin kazandığı ödülleri 7 Haziran 2022 tarihine kadar hesaplarında göreceğini duyurdu. Ayrıca Vakıfbank bu kampanyadan kazanılan Worldpuanların harcanması için son günü 21 Haziran 2022 tarihi olarak belilerdi.

İlgili Makaleler