Alexa

Akbank Banka Personeli Alım İlanı: Alım Yapılacak İller ve Açık Kadrolar

Akbank Haziran ayı banka personeli alım ilanı yayımlandı. İlan metninde yer alan açık kadro bilgileri ve başvuru koşullarına dair detaylar sitemizde. 

Akbank Banka Personeli Alım İlanı: Alım Yapılacak İller ve Açık Kadrolar

Akbank Haziran ayı banka personeli alım ilanı yayımlandı. İlan metninde yer alan açık kadro bilgileri ve başvuru koşullarına dair detaylar sitemizde. 

Akbank Banka Personeli Alım İlanı: Alım Yapılacak İller ve Açık Kadrolar
Editor: Mustafa Karagöz
05 Haziran 2019 - 16:00

Akbank, Haziran ayının girmesinin ardından banka personeli alım ilanlarında güncelleme yaptı. Banka tarafından yapılan güncellemenin ardından bankanın yaz aylarında personel alımı yapacağı şehirler ve açık kadrolar netlik kazandı. 

Akbank tarafından ilan edilen bu alımlara ilişkin detayları sizlerle paylaşıyoruz.

BANKA PERSONELİ ALIMI AÇIK POZİSYONLAR

Akbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında hem deneyimli hemde deneyimsiz adaylar için alım ilanları bulunuyor. Farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için yayımlanan ilanların bazılarında ise bölüm şartı bulunuyor. 

Bu bilgiler ışığında Akbank tarafından ilan edilen personel alımlarında yer alan açık kadrolar şunlar;Mevzimlik Asistan, Gişe Yetkilisi, Çağrı Merkezi Personeli, Kıdemili Veri Mühendisi, Yazılım Uzmanı, Deneyimli Veri Danışmanı, Pazarlama Yöneticisi, Bilgi Güvenliği Uzmanı Veri Güvenliği, Unix Sistem Uzmanı, Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Görsel Tasarımcı, Deneyim Tasarımcısı, Strateji Yöneticisi, Birebir Müşteri İlişkileri Yöneticisi.

AKBANK ADAYLARDAN HANGİ KOŞULLARI TALEP EDİYOR?

Akbank personel alım ilanlarında her kadro için bir ilan metni yayımladı. Bu ilan metinlerinde alım yapılacak kadroların gerekliliklerine ilişkin detaylar paylaşıldı. Bu çerçevede öğrenim şartından, deneyim şartına çok sayıda koşulun bulunduğu bu ilan metinlerinde yer alan detaylar şu şekilde,

Her bir kadro için ayrı ayrı belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, bölüm şartı olan kadrolar için bu şartı sağlamak. İlanlara başvurularda öğrenim şartı belirleyici koşul olarak göze çarpıyor. Bu koşula ek banka ayrıca adayların, ''Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.'' şartlarının sağlanmasını istiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ VE SÜRECİ

Akbank tarafından yayımlanan personel alım ilanı kısa süre önce güncellendi. Yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre ise son başvuru tarihi her kadro için değişiyor. Bu çerçevede adayların bu detaya dikkat etmesi gerekiyor. 

Başvurular ise ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. Adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilan metinlerine ulaşabilir ve başvuru yapabilirler. 

Akbank personeli alım ilanı için bağlantı: https://bit.ly/2HKr8Nl

Bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Songül Atılmış
    2 hafta önce
    Antalya manavgatta ikamet ediyorum ben temizlik cay yapımı icin basvurmak istiyorum