Gündem

Akdeniz’de Bir Deprem Daha Meydana Geldi! Kandilli Detayları Açıkladı

Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamada, Akdeniz'de bulunan Girit Adasında bir deprem daha gerçekleşti. Saat 20.55'te meydana gelen depremin büyüklüğü 4,4 olarak belirtilirken, yerin 17,5 km derinliğinde yaşandığı aktarıldı.

Kandilli Rasathanesi’nin aktardığı bilgilere göre, Akdeniz’de bulunan Girit Adasında arka arkaya depremler meydana geldi. En sonuncusu saat 20.55’te yaşandığı ve büyüklüğü 4,4 olarak açıklandı. Bugün toplamda 28 deprem yaşanırken, daha büyük bir deprem meydana gelmesi korkusu oluştu.

KANDİLLİ DETAYLARI AÇIKLADI

Kandilli’nin yaptığı duyuruda, Akdeniz’de bir deprem daha meydana geldi ve depremin şiddetinin 4,4 olarak kaydedildi. Açıklanan detaylarda, saat 20.55 gibi depremin gerçekleştiği ve yerin 17,5 km derinliğinde meydana geldiği aktarıldı.

ARKA ARKAYA 28 DEPREM YAŞANDI

Akdeniz’de bulunan Girit Adası çevresinde arka arkaya 28 deprem meydana geldi ve bundan daha büyük bir deprem olur mu sorusu da merak edilmeye başlandı. Depremlerin çoğunlukla 3,0 büyüklüğünden fazla olduğu belirtildi.

TÜRKİYE’NİN GÜNCEL DEPREM LİSTESİ

Akdeniz’de yaşanan son depremlerin ardından Türkiye’deki depremlerin güncel listesi ise şu şekilde:

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler