Gündem

Akılalmaz Olay ! Corona Virüsü Nedeniyle Doktoru Kaçırdılar

Dünya geneline yayılan corona virüsü paniği devam ediyor. Covid-19 paniği dolayısıyla akılalmaz bir olay yaşandı. Bir hastanenin başhekimi evine giderken çeteler tarafından önü kesilerek kaçırıldı.

Tüm dünyada devam eden corona virüsü paniği her geçen gün artıyor. Sokağa çıkma yasakları nedeniyle dünyada çeşitli ülkelerde farklı sorunlar oluyor.

BAŞHEKİMİ KAÇIRDILAR

Haiti’den akılalmaz bir olayın haberi geldi. Haiti’nin en büyük hastanelerinden birinin başhekimi kaçırıldı.

Reuters haber ajansının aktardıklarına göre Dr. Jerry Bitar’ın hastaneden çıkıp evine giderken çeteler tarafından önünün kesildiği belirtildi. Kaçırılmanın duyulması ile bir kalabalık hastane önünde toplandı. Kalabalık Dr. Bitar’ın serbest bırakılması için sloganlar attı, doktorlar ise kaçırılma nedeniyle hastaneye yeni hasta kabul etmeyeceklerini duyurdu.

Başkent Port au Prince sakinlerinden Jean Wilguens Charles bir açıklamada bulundu ve “Corona virüs salgınıyla yüz yüzeyken doktorun kaçırılması anormal” dedi. Ayruca bölgenin en fakir ülkesi olan Haiti’de adam kaçırma gibi suçlar oldukça yaygın ve polis kaynakları Ocak ayında 15 kaçırılma olayı olduğunu belgeliyor.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir