EkonomiKamu Haberleri

Aktif Bank’tan taksitli alışveriş kredisi kampanyası! İşte faiz oranları ve vade sayısı

Aktif Bank tarafından yapılan açıklamada taksitli alışveriş kredisi verildiği belirtildi. Bu kredi kampanyasının açıklamasında Türkiye’nin önde gelen markaları olan anlaşmalı bayilerle sunulan Online Tüketici Finansman Modeli olduğu belirtilerek beyaz eşyadan mobilyaya, doğal gaz tesisatından medikal yataklara birçok sektörde geçerli olacak kredi verildiği ifade edildi.

BAŞVURU

Bu krediden 500 liradan 30 bin liraya kadar olan ihtiyaçlar için yararlanılabileceği belirtilerek 36 aya varan vade imkanı sağlandığı bildirildi. N Kolay Taksit ayrıcalıklarından faydalanmak için nüfus cüzdanınız ile birlikte anlaşmalı bayilerimize gelerek 3050’ye “TAKSİT boşluk TC Kimlik Numaranızı” yazarak SMS göndermenizin yeterli olduğu vurgulandı.

BİLİNMESİ GEREKENLER

SMS gönderdikten sonra size yine SMS ile kredi başvuru numaranız iletilecek olup bu numarayı ürünü satın alacağınız bayinize iletmeniz gerekmektedir.

​Bayiye kredi başvuru numaranızı ilettikten sonra kredinize ait bilgiler bayi tarafından hızlıca tamamlanıp talebiniz kısa sürede değerlendirilir. Talebinizin olumlu sonuçlanması durumunda kredi sözleşme ve evraklarınızı imzalayarak ürününüzü bayinizden hemen teslim alabilirsiniz.

KREDİ ÖDEMELERİ 

Kredi geri ödemeleri hakkında da Aktif Bank tarafından bir açıklama yapıldı. Bu açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Tüm PTT iş yerlerinden TC Kimlik Numaranız, başvuru numaranız ya da müşteri numaranız ile birlikte ‘’Kredi Yatırma’’ işlemi yapmak istediğinizi söyleyerek 4 TL karşılığında yapabilirsiniz.

Tüm PTT Matiklerinden TC Kimlik Numaranız ile birlikte Aktif Bank’taki IBAN Numaranız ile ÜCRETSİZ yapabilirsiniz.

Herhangi bir bankada bulunan hesabınızdan Aktif Bank’taki IBAN Numaranıza EFT yapabilirsiniz.

TC Kimlik Numaranız ve Aktif Bank’taki IBAN Numaranız ile Vakıfbank ATM’lerinden %0,8 oranında (Ücret 3TL+BSMV’nin altında kalırsa, 3TL+BSMV; 20TL+BSMV’nin üstünde olursa, 20TL+BSMV) karşılığında kartsız işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz UPT bayilerine Nüfus Cüzdanınız ile giderek ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.​

Konu ile ilgili olarak faiz oranlarının ise yüzde 1,59 olduğu belirtilerek maliyet tablosu şöyle oldu:

Detaylar için TIKLAYIN.

İlgili Makaleler