EkonomiGündem

Altın Fiyatları Rekor Kırdı ! İşte Güncel Altın Fiyatları

Altının gram fiyatına ilişkin rekor kırıldığı ifade edildi. Gam altın fiyatı 316,04 lira seviyesini gördü. Peki çeyrek altın ve Cumhuriyet altını ne kadar? İşte detaylar..

Altın fiyatları rekor kırdı. Gram altın güne yeni tarihi rekor seviyesiyle başladı. Gram altın zirvesini 316,04 lira seviyesine taşıdı.

ALTIN FİYATLARI

Gram altın saat 09.15 itibarıyla 315.98 lira seviyesinde hareket ederken; çeyrek altın dün piyasaların kapanış saatinde 512.64 liradan, cumhuriyet altını ise 2 bin 110 liradan alıcı bulmuştu.

Bunun yanı sıra uzmanlar tarafından bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada altın fiyatlarındaki yükselişin devam etmesi beklendiği ifade edili.

Altın Fiyatları Rekor Kırdı
Altın Fiyatları Rekor Kırdı

KORONA VİRÜS ETKİSİ

Koronavirüs salgınının küresel ekonomiye olumsuz etkisine ilişkin araştırmalar küresel risk oluşturmuştu. Bu bağlamda risk iştahının azalmasına neden olurken; azalan risk iştahının altın talebini desteklemeye devam ediyor.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir