EkonomiGündem

Altın Fiyatlarında Yeni Rekor! 13 Nisan Güncel Altın Fiyatları

Başlangıç noktası Çin'in Wuhan kenti olan ancak bütün dünyaya yayılan corona virüs (Covid-19) salgını, piyasalarda ve özellikle de altında etkisini göstermeye devam ediyor. 13 Nisan 2020 güncel altın fiyatları araştırılırken, gram altın 367 lira oldu ve çeyrek altın ise 601 liradan kapattı. 13 Nisan güncel altın fiyatlarını haberimizde paylaştık...

Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de corona virüsün (Covid-19) etkisini her alanda yaşarken, altın fiyatları da bu gelişmelerden oldukça etkilendi.

13 NİSAN ALTIN FİYATLARI

Altına yatırım yapmak isteyenler, elinde altın bulunanlar ve birkim yapmak isteyenler için önemli olan altın fiyatı, bugün de vatandaşı oldukça şaşırttı. Geçen hafta altın fiyatı rekor kırarak 366,2 lira olarak kaydedilirken, bu hafta da gram altın rekor kırdı. 13 Nisan 2020 tarihinde ise gram altın fiyatı 367 lira olarak açıklandı.

ÇEYREK ALTIN FİYATI

Yatırım yapmak isteyenlerin en çok kullandığı araçlardan biri olan çeyrek altın, 601 lira oldu ve Cumhuriyet altını ise 2,142 lira olarak belirtildi.

ALTININ ONS FİYATI

Altının ons fiyatı ise 1.684,82 dolar olarak aktarıldı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir