EkonomiGündem

Altın Rekor Üstüne Rekor Kırıyor! 6 Nisan Güncel Altın Fiyatları

Her daim en karlı yatırım olarak görülen altın, corona virüsün ekonomiye ve piyasaya etkisiyle yükselmeye devam ediyor. Altın, güncel olarak, günümüze kadarki en yüksek seviyesine ulaştı. Altına yatırım yapan, elinde altını olan veya birikim yapan herkesin en merak ettiği konuları haberimizde paylaşıyoruz. İşte, en çok sorulan sorulardan olan altın ne kadar oldu ve gram altın ile çeyrek altın ne kadar? sorularını cevaplıyoruz...

Altına yatırım yapan, birikim yapan ya da almak isteyen herkes, güncel altın fiyatlarını merakla araştırıyor. Altın, şu ana kadarki en yüksek fiyatına ulaştı. Gram altının fiyatı, geçen hafta 348 lira iken bu hafta yeni bir rekor kırdı.

GRAM ALTIN NE KADAR OLDU?

Gram altın, geçtiğimiz hafta 348 lirayı görmüşken, bu hafta 355 liraya yükseldi ve demek oluyor ki şu güne kadarki en yüksek seviyesine ulaştı. Altın da 355 lira civarında seyrediyor.

ÇEYREK ALTININ FİYATI NE KADAR?

Çeyrek altın, 581 liradan satılırken, Cumhuriyet altını ise 2.372 liradan talep görüyor.

Altının ons fiyatı ise güncel olarak 1.632 dolar seviyesini görmüş durumda.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir