Ekonomi

Amazon’da Alışveriş Yapacaklar Dikkat! World Kart Sahipleri!

World, kart sahipleri için yeni bir kampanyaya imza attı. World kart sahiplerine özel Amazonda yapacakları alışverişlerde 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerli 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde World puan kazanma fırsatı sunuyor. Kampanyaya World mobil uygulamalarından alışveriş öncesi katılabilir ve kampanyadan yararlanma fırsatı elde edebilirsiniz. Kampanyanın detayları…

Kampanya koşulları:

• Kampanya kapsamında 15-30 Eylül 2021 tarihleri arasında amazon.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak ilk 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.

• Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.

• Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.

• Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.

• Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

• SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir.

• Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka Worldcard’lar, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

• Kampanyaya Vakıfbank, Anadolubank Worldcard`lar ve Worldpuan ile yapılan, iptal veya iade edilen alisverisler, ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir, odul kazanimi olmayacaktir.

• Kampanya döneminde ürün iadesi, ürün iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

İlgili Makaleler