Gündem

Anadolujet yurt dışı uçuşlarını o tarihlerde 1 dolara yapacak!

AnadoluJet, yurt dışı uçuşları için bilet fiyatlarını, vergiler hariç 1 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıkaracak. Kampanya 29 Mart - 24 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli olacak.

Öncü havacılık şirketlerinden olan AnadoluJet, kaçırılmayacak bir kampanya fırsatı duyurdu. Şirket 29 Mart – 24 Ekim 2020 tarihleri arasında 21 ülkeye bilet fiyatlarını, vergiler hariç 1 dolardan yani 6,15 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunacak.

Ucuz bilet alınabilecek ülkeler

İptal ve iade hakkının olmadığı biletler için 1 dolara uçuş hakkı olan ülkeler; Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Belçika, Danimarka, Fransa, Gürcistan, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsrail, İsveç, İtalya, Kuveyt, Rusya ve Suudi Arabistan, olmak üzere toplamda 21 ülkeyi kapsayacak.
İndirim fırsatı sınırlı sayıda koltuk için geçerli olacak. Yurt dışına seyahat etmek isteyen vatandaşlar 1 Mart 2020 tarihine kadar tüm satış kanalları üzerinden satın alacakları biletler ile 29 Mart – 24 Ekim 2020 tarihleri arasında vergiler hariç 1 dolardan başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığı elde edecekler.
.Türkiye, Bağdat, Erbil ve Tel Aviv çıkışlı uçuşlar, 1 dolardan; Bakü, Barcelona, Berlin, Frankfurt, Paris, Milano, Moskova, Roma ve Tiflis çıkışlı uçuşlar 1 eurodan; Londra çıkışlı uçuşlar 1 sterlinden; Bahreyn çıkışlı uçuşlar 1 BHD’den; Kuveyt çıkışlı uçuşlar 1 KWD’den; Dubai çıkışlı uçuşlar 9 AED’den; Dammam ve Riyad çıkışlı uçuşlar 9 SAR’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Kopenhag, Stokholm, Cidde, Medine, Tahran ve Ercan seferleri kampanyaya dahil olmadığı belirtildi. Bebek ve Jetgenç yolcu tipinin kampanya kapsamı dışında olduğu duyuruldu.

Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir