EkonomiGündemKamu HaberleriSağlık

Ankara Büyükşehir Belediyesi Sağlık çalışanlarına özel EGO otobüsü tahsis etti

Ankara büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın yetkisi ile Sağlık çalışanlarına EGO otobüsü tahsis edildi!

EGO kendi resmi internet sayfası üzerinden, ‘’şehir hastanesi 112 hattında sağlık personeline özel ego otobüsü tahsisi başlamıştır​’’ diyerek duyurdu. Yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi.

SAAT BAŞI SERVİS YAPACAK

Koronavirüs salgını ile mücadele de en büyük yardımcılarımız olan sağlık çalışanlarımız için Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’ın talimatıyla, EGO otobüsü tahsis edilmiştir.

Ankara Şehir Hastanesi 112 otobüs güzergahında, saat başı servis yapacak şekilde planlanan “sağlık çalışanlarımıza özel ücretsiz” otobüsler, bu sabah itibarıyla servise başlamıştır.

Başlangıcı Şehir Hastanesi olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımız, kurum kimliklerini göstermek suretiyle, flamalarında “SAĞLIK ÇALIŞANLARI SERVİSİ” yazan otobüslerimizden ücretsiz yararlanabileceklerdir. Ayrıca bu otobüslere sağlık çalışanlarımız dışında başka yolcu alınmayacaktır.

SERVİS GÜZERGAHI

22 Mart 2020 Pazar günü saat 07.00’de başlayan ve başlangıç noktası Şehir Hastanesi olan güzergahımız bilindiği üzere;

Eskişehir Yolu, TBMM önünden Kızılay, Sıhhiye, Opera, Ulus, Eski Meclis’in önünden İstanbul Yolu ve Konya Yolu’na dönüş, Emniyet Genel Müdürlüğü önünden Gazi Hastanesi AŞTİ ve AŞTİ’den tekrar Şehir Hastanesi olarak ring yapmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir