Gündem

Ankara’da güvenlik görevlisi okul müdürünü vurarak intihar etmişti: Okul müdürü dehşet anlarını anlattı!

Ankara Etimesgut’ta bir lisede güvenlik görevlisi olarak çalışan bir kişi tartıştığı okul müdürünü silahla yaraladıktan sonra intihara kalkıştı. Yaşananlarla ilgili olarak okul müdürünün arkadaşı olay hakkında bildiklerini açıkladı.

Ankara Etimesgut ilçesinde Şehit Velit Bekdaş Anadolu Lisesinde görevli bir güvenlik görevlisi, okul müdürünü silahla vurdu. Görevli personel Murat Ekinci ve Müdür Şerafettin Ali Gürüler arasında tartışmayla başlayan korkunç olayın nedeni henüz belirlenemedi.

Ayrı hastanelerde tedavi altına alındılar

Tartışmanın kavgaya dönmesiyle silahla okul müdürünü vuran görevli, olay yerine gelen polis ekiplerinin teslim olması yönündeki uyarılarını duyduktan hemen sonra aynı silahla intihara kalkıştı. Ağır yaralanan okul müdürü Ankara Şehir Hastanesi’ne kaldırılırken, görevli personel Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.Yaşanan olayda Müdür Gürüler hayati tehlikeyi atlattı. Murat Ekinci tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Seni vuracağım dedi

Şerafettin Ali Gürüler’in durumunun iyi olduğunu belirten arkadaşı Hamza Yılmaz yaptığı açıklamada, “Müdür bey gayet iyi, herhangi bir sıkıntısı yok rahat. Müdür bey olayı bana şöyle anlattı. ‘Kendisi izin istedi verdim’ diyor. ’10 gün izin kullandı geldi. Odama geldi, kapıyı kapattı, ben seni vuracağım dedi. Birden boğuştuk. Silahtan çıkan kurşun omzuma geldi. Daha sonra arkadaşlar gelerek beni kurtardı’ dedi. Olayı bana bu şekilde anlattı” dedi.

Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir