Ekonomi

Anne ve Babalar İçin Ücretsiz Oldu ! Açıklama Yapıldı

Anne ve babaların havalimanlarındaki en büyük sorunlarından biri işlemlerini yaparken çocukları için kullandıkları bebek arabaları oluyor. Buna göre İstanbul Havalimanına seyahat etmek için gelen anne ve babalara bugünden sonra havalimanında verilecek olan bebek arabası hizmeti ücretsiz olacak.

Anne ve babalar için havalimanında sağlanan bebek arabası hizmeti ücretsiz oldu. İstanbul havalimanında anne ile babaları sevindirecek bir gelişme meydana geldi.

ÜCRETSİZ BEBEK ARABASI

Çocukları ile seyahat edecek olan anne ile babalar için İstanbul Havalimanında ücretsiz bebek arabası hizmeti sunulacağı ifade edildi. Havalimanında iç ve dış hat terminali geliş ve gidiş yolcu katına konulan bebek arabaları, 0-6 yaş grubu çocukları olan ailelerin kullanımına sunuluyor.

Anne ve Babalara Ücretsiz Hizmet
Anne ve Babalara Ücretsiz Hizmet

Anne ve babalar için ücretsiz bebek arabası uygulaması İstanbul Havalimanında bugün başladı. Bu uygulama için 100 bebek arabası ücretsiz olarak hizmete açıldı.

Yolcular, bebek arabalarını giden yolcu katında pasaport geçişi sonrasında uçağın biniş kapısına kadar, gelen yolcu katında ise bagaj alım alanına kadar kullanabilecek. Uçuşları öncesi terminalde bulunan bebek arabalarını kullanan bazı anne ile babalar, uygulamadan memnun kaldıklarını söylediler.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir