Gündem

Antalya’da vatandaşlara para ve gıda yardımı! Başvuru ekranı için tıklayın

Antalya Büyükşehir Belediyesi ihtiyacı olan vatandaşlar için gıda ve nakit yardımı yapılacağını açıkladı. Resmi sayfası üzerinden duyuru yapan belediye vatandaşlara başvuru ekranı açtı. İşte başvuruya dair diğer detaylar…

Türkiye’de corona virüsü salgını nedeniyle belediyeler bir takım çalışmalar başlattılar. Antalya Büyükşehir Belediyesi salgın nedeniyle 1 Mart 2020 sonrası işini kaybedenler veya işyerini kapatmak zorunda kalanlara yardım yapılacağını duyurdu. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yardımların nakit para yardımı ve gıda yardımı şeklinde olacağını açıkladı.

Başvuru İçin Yapılması Gerekenler

Antalya Büyükşehir Belediyesi para yardımı başvuru ekranı için BURAYA TIKLAYINIZ. Ardından, belirtilen alanları eksiksiz doldurunuz. Para yardımı almak için, 1 Mart 2020 Sonrası İşten Çıkış Belgesini (SGK veya E-Devlet) ‘’dosya seç’’ kısmından eklemeyi unutmayınız.

İşten Çıkış Belgesi eklemediğiniz takdirde başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

Gıda ve diğer yardım başvuru formu için BURAYA TIKLAYINIZ

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir